Garaj Kapıları

Garaj kapısı, konut otoparklarında, merkez otoparklarda araçların giriş ve çıkış bölümlerini korumak için kullanılan, uzaktan kumanda ile kontrol edilen Somfy motorizasyonlu, yüksek seviyede yalıtım sunan bir kapı modelidir. Garaj kapısı sistemlerimiz Avrupa Standartları ISO EN 13241-1 ile tamamen uyumludur.

Seksiyonel Garaj Kapıları

Garaj kapısı panelleri sıkışmaya karşı korumalı kaset panellerden oluşmakta olup isteğe bağlı olarak dekoratif pencereler ile uygulanabilmektedir. Garaj kapılarımız Avrupa norm ve standartlarına uygun kalite belgelerine sahip ürün ve aksesuarları ile üretilmektedir.

Sandviç paneller, galvaniz saclar arasına yüksek basınçlı poliüretan enjekte edilerek elde edilir. Yüksek basınçlı poliüretan mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar. Panellerin rüzgar direnci, sınıf 5 test derecesine kadar dayanıklıdır.

Garaj kapısı panellerinin ön ve arka yüzeylerinin plakaları 4 kat halinde birbirine geçerek imalat edilmiş olup iç ve dış yüzeyler arasında malzeme ayrışması, kopması gibi sorunlar yaşanmaz.

Sarmal Garaj Kapıları

Sarmal garaj kapıları alüminyum çıtaları ve ısı yalıtımı ile bir panjur gibi çalışır. Kapı açıldığında lameller üstte panjur kutusu içinde toplanır.

Garaj yollarınızda ve garajlarınızdaki alanı optimize etmenizi sağlayan dar alanlar için uygun bir çözümdür.

TOP