Panjur Sistemleri

Sizin için gelişen teknolojiyi hem kapı hem pencere hem de panjur sistemlerinde kullanan bir firmanın olmasını istemez miydiniz? Peki böyle bir firma var deseydik? Evet, yanlış okumadınız. Biz varız.

Gelişen teknolojiyi siz müşterilerimiz için en uygun şekilde kullanıyor ve evinizin/iş yerinizin havasını en çok değiştirecek, sizi olumsuz hava koşullarından koruyacak ürünlerimizi bu teknoloji sayesinde tasarlıyoruz.

Panjur sistemlerimiz evinizi ya da iş yerinizi sadece olumsuz hava koşullarından korumakla kalmaz aynı zamanda gürültü ve ses gibi sizi rahatsız edebilecek şeylere karşı da koruma sağlar.

İş yerinizde ya da evinizde kullanabileceğiniz panjur sistemleri sayesinde hırsızlığa karşı da önlem alabilirsiniz.

Panjurlarımızda asla paslanma ya da renk solması gibi sizi rahatsız edebilecek sorunlar olmaz. Kiri ve tozu üstünde barındırmayan panjurlarımızı uzun yıllar rahatlıkla kullanabilir yaz aylarında güneşin etkisini azaltabilir, kış aylarında ise ısı yalıtımı sağlayabilirsiniz.

Farklı yapı ve renkteki ürünlerimiz sayesinde sizin için en uygun olan ürünü bulabilirsiniz.

Somfy panjur motorları ile panjurlarınızı uzaktan kumandanıza, duvar tipi butona ya da cep telefonunuza bir dokunuşla kontrol edin. Böylece yazın güneşli günlerde panjurlarınızı kolayca kapatarak evinizin serin kalmasını sağlayın. Kışın soğuk günlerde ise gündüz doğal ısıdan en fazla düzeyde faydalanmak için panjurlarınızı açıp, gece olduğunda ısıyı eve hapsetmek için zahmetsizce kapatın.

Böylece doğal gaz ve klima kullanımlarınızı azaltarak faturalarınızdan tasarruf ederken, hayatınıza da daha fazla konfor ve güvenlik katın.

Monoblock

Monoblok Panjurlar kapı ve pencerelerin üzerinde kullanıma hazır bir şekilde teslim edilmektedir. Kullanım alanları genellikle var olan kapı ve pencerelerin yenilenmesi esnasında özel montaj alanı mevcut olmayan yerlerdir.

Dıştan Takma

Dıştan takma panjurlarda panjur kutusu pencere ve kapı sistemlerinizin dış kısmında kaldığından içeriden görünmez ve minimalist bütünlüğü bozmaz.

Gizli Kutu

Gizli kutu panjur sistemleri lento içinde kaldığından varlığı hiçbir şekilde dışarıdan ve içeriden belli olmaz. Kullanılan alanda estetik bütünlüğünü sağlar.

Yarım Lento

Yarım lento panjur sistemi dışarıdan duvarın içine yarım kasa içinde gömülü olup, alttan müdahale kapağı mevcuttur.

TOP