Tasarım ve İmalat

Projelerinizin doğru uygulamasının doğru tasarım ve imalattan geçmekte olduğunu bilincinde hareket ederek Mikapen olarak kapı, pencere, sürme sistemler, panjur, garaj, giriş kapıları, giyotin sistemlerini ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, projelerinize yeni bakış açıları getirerek deneyimli ve dinamik ekibimizle kusursuzluk prensibi ile hizmet veriyoruz.

İAlüminyum ve Pvc sistemlerinin yanı sıra cam imalatı ve yüzey boyama işlemlerinin tamamını fabrikamızda uzman ekibimiz ile çözüyoruz.

Tasarım

Projelerinizi hayata geçirebilmek için profesyonel teknik ekibimizle gerekli tasarım ve çözümleri üretiyoruz.

Alüminyum İmalatı

Alüminyum sistem çözümlerinde uzman ekibimizle her türlü kapı, pencere, panjur, garaj ve giyotin sistemlerinin imalatını gerçekleştiriyoruz.

PVC İmalatı

Pvc sistemlerde Fransa, Hollanda, Almanya başta olmak üzere ülkelere ve pazara özel sistem gereksinimlerine tam uyumlu imalat çözümleri sunuyoruz.

Cam Çözümleri

Kusursuz tasarım ve imalat prensibimiz gereği sistemlerimizde kullandığımız camların imalatlarını fabrikamızda cam konusunda uzman teknik kadromuz ile hazırlıyoruz.

Yüzey İşlemleri

Alüminyum yüzey işlemlerinde Jotun ve Pvc yüzey işlemlerinde ise Renolit olarak sektörün küresel lider iki markası ile çalışmaktayız.

TOP