Sineklik Sistemleri

Pencere ve kapı sistemlerimize ek olarak siz değerli müşterilerimize tasarımlarımıza uygun sineklik çözümleri sunmaktayız. Pileli veya Stor sineklik seçenekleri pencere, kapı ve sürme sistemlerimizle tam uyumlu olarak çalışır ve görsel bütünlüğü bozmaz.

Pileli Sineklik

Pileli sineklik sistemleri istenmeyen sinek ve böceklerden korunmanın çok güçlü ve zarif yoludur. Uygulama yapıldığı pencere ve kapılara tam uyum sağladığından kullanılan alanda her hangi bir görüntü kirliliğine yol açmaz.

Düşük eşik yapıları, yaşlılar, engelliler veya çocuklar için engeli ortadan kaldırır. Eşsiz düz sürgü sistemi sayesinde farklı yönlerde açılabilir ve herhangi bir yerde kilitlenebilirler. Ek fırçalar% 100 sızdırmazlık sağlar ve standartlara uygun file ağı iyi hava sirkülasyonu sağlar. Pileli sinekliklerin montajı ve sökülmesi kolaydır. Kullanılan alan temizliği için sizi engellemez.

Store Sineklik

Üstte toplanan kolayca açılıp kapanan, sızdırmazlık fırçasına sahip alüminyum kılavuzlar içinde hareket eden sistemlerdir. Yük çubuğundaki fırça contası sayesinde sineklere karşı tam koruma sağlar. Rüzgara karşı dayanıklı olup iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

TOP