REYNAERS CP68

Concept Patio 68

Maksimum boyutlar (Y x E)

2800 x 1500 mm

Thermal insulation (Uf)

2.51 W/m²K

Water tightness

7B (300 Pa)

Wind load resistance

C4 (1600 Pa)

Burglar resistance

RC2/WK2

Acoustic performance

Rw (C; Ctr) = 31 (-1;-5) / 38 (-2;-5) dB

Air tightness max. test pressure

4 (600 Pa)

Enerji seviyesi

Süper yüksek yalıtım

Concept Patio 68

CP 68 kayar kapı ve pence sistemi yüksek yalıtımın yanısıra etkileyici ve zarif görünüşü ince ve çok hafif profili ile sağlıyor. Buna ek olarak system yüksek kalite standartlarını sağlarken sektörün fiyat seviyesini aşmıyor. Bu da mimarlara önemli düzeyde yüksek sıcaklık, rüzgar, ses/akustik, su geçirmezliği ve yalıtım değerlerine daha önce ulaşamadığı fiyat seviyelerinde ulaşma özgürlüğü tanıyor.

Gelişmiş teknolojisi sayesinde Reynaers CP 68 açık alanlar ve camlı yüzeyler yaratarak çok daha büyük transparanlık sağlıyor ve ışığın bine içine girmesini sağlıyor. Aynı zamanda yüksek seviyede termal performansı, 34 mm’lik zarif ve ince profillerine ek olarak sunuyor.

Çoklu tasarım özellikleri. Sonsuz olanaklar.

İstisnai çeşitlikte renk ve bitirme seçenekleri. Her tarzdan, her proje için bir seçeneğimiz mevcut.

Hafif bir dokunuşla hareket eden büyük kapılar

İlk bakışta bir kayar kapı markası diğer bir markayla büyük bir benzerlik gösterebilir, ancak görünüş aldatıcı olabilir. Reynaers kayar kapılarını zahmet vermeyen kaldır ve kaydır mekanizması ile açıp kapattığınızda aradaki fark derhal ortaya çıkacaktır.

Güvenilir zarafet

Reynaers Aluminium kayar kapıları en yüksek standartlarda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bileşen parçaları sadece en iyi malzemeler kullanılarak imal edilir ve kapılarınızın en iyi performansı sağlayacak şekilde açılmasını sağlar.

Doğru yol

Reynaers Aluminium kayar kapıları talep ettiğiniz tasarıma bağlı olarak ikili veya üçlü ray sistemleri ile birlikte sunulmaktadır. Belirli bir projeniz için hangi panelin ve ray seçeneğinin en uygun olduğu konusunda öneri almak için bayiniz ile seçenekler hakkında görüşün.

Sorunsuz modern tasarım. Kaliteli malzemeler en iyi işçilik ile bir arada.

Mikapen yüksek vasıf ve teknoloji gerektiren Reynaers çözümlerini profesyonel tasarım ve imalat ekibi ile hayat geçirerek projelerinize dahil eder.

TOP